Cel mai aspectuos sau cel mai bun skin

User avatar
Levy
Gold User
Posts: 1537
Joined: 02 Oct 2013 15:07
Location: ABSURDISTAN

Re: Cel mai aspectuos sau cel mai bun skin

Unread postby Levy » 17 Mar 2014 17:48

L-am folosit, este foarte frumos acel skin, si de la pluginuri se poate seta si orasul pentru care vrei sa-ti afiseze temperatura.

@andym02 folosesc Firefox, si nu se vad imaginiile.
Dacă ai tăiat și ultimul copac, ai otrăvit și ultimul râu și ai prins și ultimul pește, ai să fi uimit să constați că banii nu sunt comestibili !

Image
User avatar
Levy
Gold User
Posts: 1537
Joined: 02 Oct 2013 15:07
Location: ABSURDISTAN

Re: Cel mai aspectuos sau cel mai bun skin

Unread postby Levy » 17 Mar 2014 17:52

Culmea, nu vad decat imaginile postate de mine, testat cu 3 browsere, firefox, chrome si opera.
Dacă ai tăiat și ultimul copac, ai otrăvit și ultimul râu și ai prins și ultimul pește, ai să fi uimit să constați că banii nu sunt comestibili !

Image
User avatar
delta2k2
Site Admin
Posts: 1990
Joined: 11 Sep 2013 15:18
Location: Over the rainbow ...

Re: Cel mai aspectuos sau cel mai bun skin

Unread postby delta2k2 » 17 Mar 2014 17:52

Image
User avatar
stargate
Platinum User
Posts: 2848
Joined: 11 Sep 2013 22:01
Location: P3X-888

Re: Cel mai aspectuos sau cel mai bun skin

Unread postby stargate » 17 Mar 2014 18:00

Si eu vad pozele ok ... folosesc browserul nativ din android.
Nota: Vizionarea programelor Pay TV fara un abonament valabil este ilegala
Discutiile purtate si fisierele disponibile aici sunt în scop experimental si educational !
User avatar
Levy
Gold User
Posts: 1537
Joined: 02 Oct 2013 15:07
Location: ABSURDISTAN

Re: Cel mai aspectuos sau cel mai bun skin

Unread postby Levy » 17 Mar 2014 18:00

Image

Windows sau Linux Mint la fel, browsere diferite, vad doar imaginile postate de mine !
Pana acum nu am observat acest fenomen !
Dacă ai tăiat și ultimul copac, ai otrăvit și ultimul râu și ai prins și ultimul pește, ai să fi uimit să constați că banii nu sunt comestibili !

Image
User avatar
Levy
Gold User
Posts: 1537
Joined: 02 Oct 2013 15:07
Location: ABSURDISTAN

Re: Cel mai aspectuos sau cel mai bun skin

Unread postby Levy » 17 Mar 2014 18:04

Am incercat toate skin-urile forumului si la fel !

Trebuie mutate discutiile altundeva, este o problema cu forumul, deocamdata pare doar la mine.
Sisteme de operare diferite, browsere diferite, skin-uri ale forumului diferite si tot nu se afiseaza decat imaginile postate de mine. Curios, la voi functioneaza !
Dacă ai tăiat și ultimul copac, ai otrăvit și ultimul râu și ai prins și ultimul pește, ai să fi uimit să constați că banii nu sunt comestibili !

Image
User avatar
andym02
Advanced User
Posts: 923
Joined: 06 Mar 2014 19:18
Location: Belgravistan
Contact:

Re: Cel mai aspectuos sau cel mai bun skin

Unread postby andym02 » 17 Mar 2014 20:52

Sincer imi pare rau ca nu le poti vedea , dar spui ca ai avut instalata img. OpenXTA 1.0 si implicit acest skin . Doresti sa le trimit in alta parte ???

sorryyyyy
User avatar
Levy
Gold User
Posts: 1537
Joined: 02 Oct 2013 15:07
Location: ABSURDISTAN

Re: Cel mai aspectuos sau cel mai bun skin

Unread postby Levy » 17 Mar 2014 21:13

Nu doar ale tale nu se vad.

Pe ale mele le vad, nu le mai vad nici pe ale lui @stargate, desi inainte se vedeau.
Culmea cu freeproxy.ro se vad imaginile, indiferent de browser !
Problema este cu reteaua de unde primesc eu net-ul si locul unde sint incarcate imaginile, probabil imgshack.
Eu le-am incarcat pe imgur.com, vad ca cele incarcate aici se vad fara probleme.

Am schimbat skin-urile forumului, logout-login la fel.
Nu are nici o explicatie toata minunea asta !

Si comportamentul acesta, apare pe doua sisteme de operare diferite (linux mint si win xp) indiferent de browserul folosit. Ce este si mai ciudat, cu freeproxy.ro se vad imaginile, insa nu si cu thor !!! Desi si thor i-mi da alte IP-uri si nu cel de pe reteaua mea !
Dacă ai tăiat și ultimul copac, ai otrăvit și ultimul râu și ai prins și ultimul pește, ai să fi uimit să constați că banii nu sunt comestibili !

Image
User avatar
andym02
Advanced User
Posts: 923
Joined: 06 Mar 2014 19:18
Location: Belgravistan
Contact:

Re: Cel mai aspectuos sau cel mai bun skin

Unread postby andym02 » 18 Mar 2014 11:18

Am o rugaminte ptr. stargate si nu numai , pe cand un subiect vis a vis de bootlogo , oricare dintre noi cred ca doreste sa aibe " personalizat " un bootlogo . Im perioada cand aveam Alien 8900 pe Spark am facut modificare la logo , stiti ca logo la Spark este ...neatragatoare . Acolo luam o imagine " foto " o prelucram ...extensia png , dupa care o defineam boot.png > copy prin DCC > Logo si cam gata ...restart Spark si totu era ok.

sczzzzzzzzzzz :tnks:
User avatar
Levy
Gold User
Posts: 1537
Joined: 02 Oct 2013 15:07
Location: ABSURDISTAN

Re: Cel mai aspectuos sau cel mai bun skin

Unread postby Levy » 18 Mar 2014 22:18

...tare de tot ! Astazi vad imaginile de pe forum ! :drink2:

...sorry pentru offtopic !
Dacă ai tăiat și ultimul copac, ai otrăvit și ultimul râu și ai prins și ultimul pește, ai să fi uimit să constați că banii nu sunt comestibili !

Image

Return to “Optibox EVO M7 - Odin M7 - Axas Class M”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 23 guests