Legat de sateliti.info

Offtopic
User avatar
stargate
Platinum User
Posts: 2848
Joined: 11 Sep 2013 22:01
Location: P3X-888

Re: Legat de sateliti.info

Unread postby stargate » 22 Mar 2014 16:24

Mie personal imi pare rau ca am plecat de acolo pentru ca am crezut in acel forum si in anumiti oameni de acolo, din pacate cei in care am crezut s-au lasat atrasi de interese ieftine si meschine si am fost nevoit sa iau calea "pribegiei" asa cum ma lua la misto un "ilustru" si "respectat" user.
Eu nu am plecat cu scandal de acolo doar ca anumite persoane promovate acum acolo apeleaza la cele mai joznice mijloace sa jigneasca pe cei ce au plecat de acolo, eu le doresc sanatate si sa mearga pe acelasi drum ca o fac bine :juggle:
Aici incercam sa construim o noua comunitate unde sa ne respectam unii pe altii si unde sa ne respectam pe noi insine ... pentru circ ieftin lasam locul altora.
Nota: Vizionarea programelor Pay TV fara un abonament valabil este ilegala
Discutiile purtate si fisierele disponibile aici sunt în scop experimental si educational !
GabrielD
Banned
Banned
Posts: 69
Joined: 08 Mar 2014 17:09

Re: Legat de sateliti.info

Unread postby GabrielD » 22 Mar 2014 16:29

Cu timpul o sa observi din ce in ce mai des asta.

La tenis, in mod clar am nimerit.
Poti tu sa garantezi ca pierdea Halep daca juca ?

La fotbal, nu te grabi, s-ar putea sa nimeresc exact aia cu Romania la Mondiale 2014
GabrielD
Banned
Banned
Posts: 69
Joined: 08 Mar 2014 17:09

Re: Legat de sateliti.info

Unread postby GabrielD » 22 Mar 2014 16:59

stargate wrote:Mie personal imi pare rau ca am plecat de acolo pentru ca am crezut in acel forum si in anumiti oameni de acolo, din pacate cei in care am crezut s-au lasat atrasi de interese ieftine si meschine si am fost nevoit sa iau calea "pribegiei" asa cum ma lua la misto un "ilustru" si "respectat" user.
Eu nu am plecat cu scandal de acolo doar ca anumite persoane promovate acum acolo apeleaza la cele mai joznice mijloace sa jigneasca pe cei ce au plecat de acolo, eu le doresc sanatate si sa mearga pe acelasi drum ca o fac bine :juggle:
Aici incercam sa construim o noua comunitate unde sa ne respectam unii pe altii si unde sa ne respectam pe noi insine ... pentru circ ieftin lasam locul altora.



Lasac nici voi nu erati usa de biserica...

Iti mai aduci aminte ce spuneai despre mine ?
Noroc ca eu nu pun la inima...
User avatar
stargate
Platinum User
Posts: 2848
Joined: 11 Sep 2013 22:01
Location: P3X-888

Re: Legat de sateliti.info

Unread postby stargate » 22 Mar 2014 17:10

Sa-ti aduc si eu aminte de ce faceai :) ... hai sa discutam la subiect si sa evitam mistocareala.
Nota: Vizionarea programelor Pay TV fara un abonament valabil este ilegala
Discutiile purtate si fisierele disponibile aici sunt în scop experimental si educational !
GabrielD
Banned
Banned
Posts: 69
Joined: 08 Mar 2014 17:09

Re: Legat de sateliti.info

Unread postby GabrielD » 22 Mar 2014 21:11

Da, de acord.
Cu mica precizare ca eu nu faceam mai nimic, cel putin nu rau.
E adevarat, altii spuneau ca eu as face... dar aici e o nuanta.
User avatar
franta
Standard User
Posts: 457
Joined: 24 Sep 2013 17:51

Re: Legat de sateliti.info

Unread postby franta » 22 Mar 2014 22:47

mie nu imi pare rau ca am plecat de acolo, am plecat din cauza celor care fac galagie in genul celor de pe rdi, din cauza posturilor la sectiunea market care erau peste 50 la suta din topicuri, din cauza oflinului bagat aiurea fara sa aiba de a face cu subiectu forumului.
dupa plecarea celor care erau baza topicurilor tehnice acolo au ramas cei care fac bisnisuri si gargara ( cu unele exceptii )

unii dintre ei sau mutat si aici
Total posts:265 |
Search user’s posts
(3.59% of all posts / 1.64 posts per day)
Most active forum:Offtopic
(202 Posts / 76.23% of user’s posts)
Most active topic:Bancu' zilei :)
(40 Posts / 15.09% of user’s posts)
User avatar
zmeura
Site Admin
Posts: 4513
Joined: 10 Sep 2013 20:42

Legat de sateliti.info

Unread postby zmeura » 22 Mar 2014 23:14

Noi sa fim sanatosi, sectiunile tehnice sa ramana tehnice, cine are chef sa raspunda concret e bine, altfel decat sa postam asa la misto sau numai sa ii repezim pe cei care cer ajutor .... mai bine nu postezi, treci mai departe.
La offtopic. ... e offtopic.
Pareri de rau exista pentru cei pe care i-am cunoscut, multi dintre ei de treaba.


Sent from my Haifone using Tapatalk
.
"Sa fie bine ca sa nu fie rau"
sorin8m
New member
Posts: 25
Joined: 06 Oct 2013 08:58

Re: Legat de sateliti.info

Unread postby sorin8m » 23 Mar 2014 07:24

Miemi pare rau ca sa spart gasca. Ca eram uniti. Am inteles de ce ca am citit dar inca nu pot sa cred ca sa facut ce sa facut. Cum poate sa se intoarca omul cu 360 de grade.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
User avatar
delta2k2
Site Admin
Posts: 1990
Joined: 11 Sep 2013 15:18
Location: Over the rainbow ...

Re: Legat de sateliti.info

Unread postby delta2k2 » 23 Mar 2014 09:53

Cu 180 de grade ...
Cei care am fost uniţi suntem şi acum, departe de interesele unora. Iar alţii acceptă orice doar pentru a fi pe funcţie.
User avatar
zmeura
Site Admin
Posts: 4513
Joined: 10 Sep 2013 20:42

Re: Legat de sateliti.info

Unread postby zmeura » 01 Apr 2014 20:48

Gura păcătosului adevăr grăieşte:

puidezmeu: Incredibil la noi nimeni nu posteaza nimic
puidezmeu: doar postari de genul nu imi merge serverul sau cardul sa intre unul cu team sa-mi faca tot
puidezmeu: nimic informativ,skinuri,setari,tutoriale etc
.
"Sa fie bine ca sa nu fie rau"

Return to “Offtopic”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 34 guests