Legat de sateliti.info

Offtopic
User avatar
zmeura
Site Admin
Posts: 4513
Joined: 10 Sep 2013 20:42

Re: Legat de sateliti.info

Unread postby zmeura » 07 Mar 2014 16:08

De unde dovezi daca nu sunt ?
Totusi ma bucur sa vad ca li se fac acuzatii voalate, chiar la ei pe forum de catre proprii useri, ca ce se scrie pe PM e cam "public". Acu' daca nimeni nu contrazice afirmatia ... :hehih:
.
"Sa fie bine ca sa nu fie rau"
User avatar
delta2k2
Site Admin
Posts: 1990
Joined: 11 Sep 2013 15:18
Location: Over the rainbow ...

Re: Legat de sateliti.info

Unread postby delta2k2 » 07 Mar 2014 16:12

E greu cu butoanele astea ...
User avatar
zmeura
Site Admin
Posts: 4513
Joined: 10 Sep 2013 20:42

Re: Legat de sateliti.info

Unread postby zmeura » 21 Mar 2014 22:41

Se cam vede editarea in photoshop, fontul de la "zumera" nu pusca cu restul, e prea mare.Nici data nu pare sa fie de acolo,mai mica si pozitionata mai sus decat restul:

Image

Parca sunteti copii mici.

PS: Daca aveam ganduri la inceputul lui iulie 2013 sa fac ... nu stiu ce, la ce mi-am pierdut timpul in iulie si august sa reorganizez 2000 de topicuri numai in sectiunea Dreambox (2 zile de munca), sa aranjez la DTH ca era de minune cu Akta si Boom care nu mai existau de cativa ani, reorganizat la emulatoare tot, etc ?
PPS: In discutiile pe care le-am avut cu XVanish inainte sa fiu facut administrator i-am cerut sa NU ma faca. M-am trezit facut administrator dupa o perioada, nu am facut scandal din asta, cand am vazut ca nu ai cu cine singur m-am autoexclus, in septembrie. Cine nu crede sa il intrebe pe X. Altfel sa puna chestii trucate e deja mult prea jos chiar si pentru ei, daca XVAnish mai are acces astept de la el confirmarea (sau infirmarea) ca eu am facut ce apare acolo (de fapt habar nu am ce apare acolo,nu stiu daca exista asa ceva in vbulletin,poate sunt chestii puse la vrajeala). Cred ca si moderatorii de acolo pot face asta.
Mail-urile nu sunt de acolo, doar v-a spus si "hackerul" vostru.
.
"Sa fie bine ca sa nu fie rau"
User avatar
zmeura
Site Admin
Posts: 4513
Joined: 10 Sep 2013 20:42

Re: Legat de sateliti.info

Unread postby zmeura » 21 Mar 2014 23:13

Cred ca prosteala cu screenshot trucat se trage de la asta:

Image

Naspa frate, nu mai scrie nimeni pe acolo? :haha:
Poate daca scriu ca am furat eu seriile de buletine de la unii vor avea activitate. Eu, megahacker fara stiu! :hehih:
Moo, daca va furam lista de mailuri o spuneam direct, ce mare branza? Ziceam ca am luat lista si gata, la ce m-ati pus administrator pacolo asa ? Dar daca nu e adevarat la ce puneti tampenii trucate ? Cati ani aveti ?
.
"Sa fie bine ca sa nu fie rau"
User avatar
zmeura
Site Admin
Posts: 4513
Joined: 10 Sep 2013 20:42

Re: Legat de sateliti.info

Unread postby zmeura » 22 Mar 2014 00:07

Image

Cu toate acestea am fost facut administrator pe 3 iulie (se vede link catre anunt) si cica dupa 2 zile "heckeream", cand eu nu stiam nici pe unde se intra in admin panel. Adica NU am vrut sa fiu administrator ca sa le fur mailurile. :))

PS: Inca odata: nu ma durea cu nimic sa zic ca le-am furat baza de date cu mail-uri. Ba as putea sa ma fi mandrit cu asa performanta (imi pare rau sa recunosc ca eram habarnist in vbuletin, dar asta e), dar sa ajunga sa posteze trucaje .... e mult.

Sa nu ajungem sa postam si alte screenshot-uri, reale, ca e pacat.
.
"Sa fie bine ca sa nu fie rau"
User avatar
delta2k2
Site Admin
Posts: 1990
Joined: 11 Sep 2013 15:18
Location: Over the rainbow ...

Re: Legat de sateliti.info

Unread postby delta2k2 » 22 Mar 2014 13:38

Poate că ar trebui postate, să ştie lumea cum au stat lucrurile, cum a rămas XVanish fără acces (deşi era admin) plus muuuulte altele. Toate cu subiect şi predicat.

Dacă e cazul, dăm in mintea copiilor şi ne spălăm boarfele in public. Aşa e la modă mai nou prin unele locuri.
In loc să zică săru`mâna că am plecat fără scandal şi am luat-o de la 0 aici, caută motive de 2 bani să denigreze. Urât, foarte urât.
User avatar
stargate
Platinum User
Posts: 2848
Joined: 11 Sep 2013 22:01
Location: P3X-888

Re: Legat de sateliti.info

Unread postby stargate » 22 Mar 2014 15:02

Sa-i lasam sa faca circ si sa ne vedem de treburile noastre ... @piccolo va face circ si de circar il vor tine minte toti si asa va fi tratat pe oricare forum unde se va inscrie , nu este forum serios unde sa nu fie inscris si sa nu fi luat ban si sa nu fie luat la misto .
Nota: Vizionarea programelor Pay TV fara un abonament valabil este ilegala
Discutiile purtate si fisierele disponibile aici sunt în scop experimental si educational !
User avatar
zmeura
Site Admin
Posts: 4513
Joined: 10 Sep 2013 20:42

Re: Legat de sateliti.info

Unread postby zmeura » 22 Mar 2014 15:22

De fapt voi stiti foarte bine povestea listei cu mail-urile si stiti la fel de bine ca eu nu am avut nicio lista luata de acolo de pe vremea cand eram administrator. Pacat ca dincolo, din cei vechi care ne cunosc si care inca mai sunt prezenti, nu se baga sa le dea peste nas circarilor.
.
"Sa fie bine ca sa nu fie rau"
GabrielD
Banned
Banned
Posts: 69
Joined: 08 Mar 2014 17:09

Re: Legat de sateliti.info

Unread postby GabrielD » 22 Mar 2014 16:00

Eu cred ca va pare rau ca ati plecat de acolo, altfel nu inteleg rostul acestui topic.
Daca gresesc, demonstrati, lasand deoparte nostalgiile.

Aveti un forum nou de condus si nu e usor. Daca va lasati tarati in circ ieftin, e vina voastra.
User avatar
zmeura
Site Admin
Posts: 4513
Joined: 10 Sep 2013 20:42

Re: Legat de sateliti.info

Unread postby zmeura » 22 Mar 2014 16:05

Corect, trebuie sa reunosc ca pe asta ai nimerit-o mai bine ca pronosticurile de la fotbal/tenis. :D
.
"Sa fie bine ca sa nu fie rau"

Return to “Offtopic”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 27 guests